Acylpyrin® + vitamín C

Acylpyrin®+ C 320 mg / 12 šumivých tabliet

Šumivá forma Acylpyrínu navyše s vitamínom C pri chrípke a prechladnutí znižuje horúčku a tlmí bolesť.

Veľkosť balenia: 12 šumivých tabliet

Registrovaný liek. Perorálne podanie. Jedna tableta obsahuje 320 mg kyseliny acetylsalicylovej a 200 mg acidum ascorbicum 200. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Acylpyrin® je liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej, účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.

Užíva sa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.

Liek môžu užívať dospelí a dospievajúci starší ako 15 rokov.

Jednotlivá dávka je 1 tableta. Dávku je možné podľa potreby opakovať v 4 hodinových intervaloch. Maximálna denná dávka je 6 tabliet.